Robienie zakupów

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Więcej informacji o słoiku z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]