Hobby Robienie zakupów

Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotu imprezowego

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi charakteryzują się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy także maskownice w kilku kolorach.