Robienie zakupów

Neutralizatory zapachu – do domu i do biura

Potrzebujesz odświeżaczy powietrza? Sprawdź http://tinyurl.com/yxooason

Na to, jak mieszkanie będzie oceniane przez odwiedzających go gości, oddziałuje nie tylko jego wystrój. Jednakowo ważne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy utrzymaniu idealnego porządku, nie jesteśmy w stanie wyeliminować z domu wszystkich przyczyn nieprzyjemnych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, łazienki, jak również pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, dzięki którym możemy zamaskować krępujące zapachy, a niekiedy całkowicie je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty przynosi używanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – rozpylacze i koncentraty

Odświeżacze powietrza występują w różnych formach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Trzeba rozrzedzić go w wodzie do właściwej proporcji, a następnie przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w danym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza przyjmują także inne postacie – na przykład kostek do pisuaru czy też muszli klozetowej, jak również automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się w określonych porach lub po wykryciu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji.

Neutralizatory zapachu – dla firm sprzątających

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do środków opracowanych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przewidziane do innych zastosowań. Bazową kategorię ich nabywców tworzą firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach zlikwidować nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są też wykorzystywane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, kina czy restauracje, a także placówki takie jak szkoły i szpitale i pozostałe podmioty posiadające własne, dostępne publicznie toalety.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]