Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Kup części zamienne Renault.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]