Robienie zakupów

Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym powinno się pamiętać przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Dobór stosownego typu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – trwałe oraz nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.