Robienie zakupów

Pozbądź się każdych zabrudzeń – profesjonalna chemia gospodarcza

Jeśli chcesz zamówić środki czystości, skieruj się tutaj

Żeby utrzymać porządek – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – likwidacja zabrudzeń różnego rodzaju

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o eliminacji szczególnych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, tłustych osadów, kamienia kotłowego czy też graffiti.

Konserwacja powierzchni przy użyciu chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na konserwację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do osłony metali przed korozją, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale także nadają im piękny wygląd.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]