Robienie zakupów

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Chcesz zamówić etykiety na bimber? Wejdź na superbutelki.pl

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zalążka jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na wesele, osiemnastkę bądź urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale również coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może również stać się w interesującą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o imionach Pana i Pani Młodej, miejscu i dacie ślubu czy podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych wzorach i barwach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu urodzinowym.

Oznaczaj własne przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli wytwarzasz własne nalewki, soki czy wina, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej butelki. Na dodatek flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]