Rekreacja, hobby, sport Robienie zakupów

Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Bezkonkurencyjną ofertę sklepu jeździeckiego Kraków poznasz na horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]