Robienie zakupów Technologie

Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

skanery 3d

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt od następujących producentów:
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan.

Shining 3D – skanery od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D już od ponad piętnastu lat (a dokładnie od 2004 r.) dostarcza najwyższej jakości urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się nowatorstwem, jest też autorem licznych patentów – do końca 2015 r. zgłosili ich łącznie paręset ( między innymi na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tego producenta mają duże zastosowanie w medycynie, odlewnictwie, przemyśle i wielu innych sektorach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest obniżenie nakładów na produkcję, a jednocześnie zwiększenie efektywności i poprawa jakości.

Skanery 3D Degree of Freedom – trzy linie produktów

Skanery 3D marki DOF dzielą się na 3 kolekcje:
– Edge – to linia urządzeń charakteryzujących się szybkością i dokładnością. Aż 6 dostępnych metod skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie potencjału sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D należące do tej kolekcji są łatwe w obsłudze, efektywne i zapewniają dużą dokładność skanów. Umożliwiają skan również powierzchni o utrudnionym dostępie (przykładowo wycisku stomatologicznego), dlatego są stosowane w dentystyce oraz ortodoncji.
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), łatwą obsługą oraz znaczną efektywnością i prędkością pomiarów. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości gwarantują skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najbardziej czuła i najszybsza. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezwykle precyzyjny. Szybkie działanie, wygodna i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe zalety urządzeń z kolekcji Freedom.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla ortopedów i producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Ponadprzeciętną szybkością pracy – proces skanowania zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze umożliwia idealne odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane głównie do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Jego dokładność w działaniu jest używana do odwzorowywania stóp, wkładek czy butów.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Druk 3D oraz skan 3D bez ustanku ewoluują, za zmianami idzie zaś zastosowanie coraz to nowszych technologii oraz półproduktów. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich cena stopniowo maleją. Jeszcze nie tak dawno temu były to urządzenia, które posiadały jedynie największe marki, w dzisiejszych czasach dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości firma. W asortymencie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych rozmiarów urządzenie, które waży 2.5 kilograma, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie i odwzorowuje każdy detal.

Chcesz kupić skaner 3D? Zapytaj o poradę rzeczoznawców CadXpert

Czy wygodniej zamówić specjalistyczny skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, by dobrze zastanowić się nad wyborem urządzenia dopasowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, jak również opcja wykonania ich o każdej porze dnia i nocy. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Sposobność obejrzenia skanera na żywo oraz konsultacje ze rzeczoznawcami. Ale jedno z drugim da się połączyć – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a później umówić się (telefonicznie, przy pomocy formularza kontaktowego lub mailowo) na wizytę w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D lub inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, dlatego najlepiej podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o merytoryczne wsparcie doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także pomoc techniczną.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]