Robienie zakupów Urządzanie mieszkania

Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swój pokój? Jeden, niedrogi produkt pomoże zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie można dodać koloru wszystkim wnętrzom albo nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety okienne?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Jest to zwykle poliester – wygodny w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia.
Z uwagi na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na ścienne i okienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj zaleca się do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak wciąż rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można kupić w dość zachęcającej cenie. Na co dzień cena jest niewysoka, a do tego zdarzają się również promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjna, dlatego zwolenników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.