Robienie zakupów

Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych małżonków. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niezwykle ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort zaproszonych

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.