Branża budowlana Robienie zakupów

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Jeśli potrzebujesz kontenera na gruz, kliknij tutaj

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]