Tematyka informatyczna Witryny internetowe

Jak pozycjonować – nienaturalne linki przychodzące

Najistotniejszą przyczyną, przez którą na naszą stronę internetową może zostać nałożony filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest sposób na uniknięcie tych groźnych obostrzeń?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie zbyt dużej liczby fraz kierujących internautów na naszą witrynę w sieci. Przekraczają one reguły uczciwego SEO stworzone przez koncern Google, ponieważ manipulują pozycją strony w przeglądarce. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w formie wpisów promujących naszpikowanych licznymi frazami. Występuje również zjawisko wymiany linków, co jest nielegalne. Witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe metody zostaną ujawnione, a to wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej rangi w przeglądarce, czsem aż o 40 stron.

W jaki sposób wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Nie zapominajmy, że kiedy na portal będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo walczyć o odtworzenie normalnej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak bardzo pracochłonny i nie gwarantuje całkowitego powodzenia. Zasięgnijmy porady specjalistycznej firmy pozycjonującej, jeśli pragniemy zwielokrotnić szansę pozbycia się uciążliwych filtrów. Profesjonaliści błyskawicznie ustalą prawdziwą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko doświadczonym podmiotom.