Usługi

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

catering w krakowie

Gdy organizujesz ważne wydarzenie firmowe czy rodzinne, na które spraszasz ogromną liczbę gości, raczej nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując szybkie przekąski i soki w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia w większości wypadków wymagają stosownej oprawy także w kwestii potraw. Zatem nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych zwykłych herbatników oraz oranżady. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na propozycje

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringowe z reguły oferują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli dostarczanie dań na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, urodziny czy wesela. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do wymogów poszczególnych imprez, przez co zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem oraz listą dań proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno przedstawić własne oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera obsługa eventów różnego rodzaju to chleb powszedni, zatem wieloletnie doświadczenie w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które trafią w gust większości naszych gości.

Czy opłaca się korzystać z usług cateringowych?

Organizacja posiłków choćby dla skromnej liczby gości bywa problematycznym zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy musimy wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Jest to też możliwość uraczenia uczestników fenomenalnymi daniami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich kompozycja. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają też własną ekipę zawodowych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]