Usługi

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Dowiedz się, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa.

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]