Usługi

Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Tu odnajdziesz pełną ofertę lokalu na urodziny w Krakowie.

Na ogół z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy imprez z krewnymi i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest zdecydowanie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na 18 urodziny czy zorganizować imprezę w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i nabywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość urządzenia wielkiej imprezy z kolegami. Da się po raz kolejny urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Dlatego lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Nierzadko paru znajomych postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smakowite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O co jeszcze trzeba zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Wszyscy mają świadomość, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Zalecamy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiednia dekoracja sali również jest niezmiernie ważna, żeby uczestnicy do głębi zanurzyli się w atmosferze zabawy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z wskazówek solenizanta, a także dobrze rozstawi stoły z napojami oraz posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru zabawy, ale również do potrzeb i zasobności portfela klienta.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]