Usługi

Jak wybrać salę weselną na ślub?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ znajdziesz więcej szczegółów o miejscu na wesele w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Sala weselna – wybierz kompleksową obsługę

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić kilka znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, by być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, aby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej będzie łatwa. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli udekorowanie stołów, przygotowanie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić wesele w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ok. 130 gości. Przyjęcie można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż położony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]