Usługi

Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Czas wiosenny to okres między innymi pomieszczeń gospodarczych, garaży i poddaszy. Chciałbyś zatroszczyć się o ład w swoim otoczeniu? Dowiedz się, kiedy warto zlecić profesjonalne sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – to nie takie proste!

Uprzątnięcie starej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zajmujące pomieszczenie zepsute przetwory, niedziałającą elektronikę czy sprzęty, ale też zadbać o wywiezienie śmieci do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do odpadów komunalnych niebezpieczne dla środowiska i podlega karze. Mieszkańcy wielkich miejscowości jak np. Kraków nie muszą sami porządkować domowych pomieszczeń – działają tam przedsiębiorstwa oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic. Usługa jest kierowana do osób, które nie mają czasu albo ochoty na pakowanie i segregowanie śmieci – wolą, aby czynności te wykonali fachmani. Podmioty zajmujące się sprzątaniem piwnic poradzą sobie z rozmaitymi typami odpadów – dywanami, meblami, elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, jak również gruzem czy odpadami budowlanymi.

Jak odbywa się sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Ekipa przedsiębiorstw oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic przyjeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Podmioty tego typu oferują wszechstronne usługi porządkowe – wynajmują pojemne kontenery i worki na odpady, pomagają załadować do nich odpady, wynieść je z domu bądź mieszkania, a następnie przewieźć do miejsca utylizacji. Przedsiębiorstwa te posiadają flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i szybko radzą sobie z zagraconymi strychami i piwnicami. Cena za usługę jest zwykle zależna od zakresu zrealizowanych prac.