Usługi

Organizacja ślubu – najłatwiej z konsultantem

Jeżeli chcesz zamówić organizację ślubów Kraków, skieruj się na https://whataday.pl/

Wesele to wyjątkowa chwila, którą trzeba przygotować dużo wcześniej. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług wedding plannera, który zadba o odpowiednią oprawę – jeśli pragniemy, żeby ten moment był wyjątkowo wzruszający. Z czym wiąże się profesjonalna organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo przyszłych nowożeńców się na nią decyduje?

Organizacja ślubu – uniknij stresu

Samodzielna organizacja ślubu to ogromny stres dla narzeczonych. Należy znaleźć restaurację, zatrudnić kamerzystę, nie zapominając o kwestiach związanych z tortem, menu na weselu oraz zakupem garnituru. To rodzi dużo nerwów, dlatego warto przekazać organizację ślubów profesjonaliście. Wedding planner zna nie tylko najnowsze hity związane z modą ślubną, ale też jest znakomicie zorganizowany. Dba o najdrobniejsze szczegóły – zamówienie i przesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadzenie ich na sali weselnej, wybór tortu. Na życzenie narzeczonych można także zorganizować przyjęcie tematyczne. A może wynajmiemy operatora drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Takie usługi stają się niesamowicie popularne – konsultant ślubny na pewno nam to zaproponuje. Oprawa uroczystości zależy od funduszy jakimi dysponujemy i naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – zatrudnij konsultanta

Konsultant ślubny znajdzie dla nas najlepsze kwiaty, zaangażuje firmę, która dokumentuje wydarzenia na wideo, jak również zadba o usadzenie rodziny na przyjęciu. Nie będziemy musieli na własną rękę konsultować się z firmą cateringową, rozmawiać w sprawie kwiatów i stresować się. Nawet maleńkie detale tworzą w dniu ślubu klimat, dlatego musimy o nich pamiętać. Osoba organizująca przyjęcia pójdzie z nami nawet po suknię i pomoże wybrać wspaniałą kreację na ten wyjątkowy dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – dzięki temu przyjęcie będzie wydarzeniem idealnym.

Kontakt z nami:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]