Transport, logistyka, spedycja Usługi

Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku w Krakowie na https://pandaparking.pl

Sposobność przybycia także w bardzo odległe zakątki naszego globu, komfort oraz szybkość – to główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest lot, łączy się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy połączone z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zorganizować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, toteż w trakcie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, dzięki której nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowany akumulator czy też ubytek powietrza w oponach.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]