Usługi

Profesjonalna opieka nad grobami

opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Wygląd pomników naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek lub pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które musimy zapłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju usług – gdy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]