Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

Więcej informacji o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków na maxgruz.pl

W większości domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na różne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? Wówczas najrozsądniej jest postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów i piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się ogromną popularnością. Decydują się na nie ci, którzy z różnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to świetny wybór, jeżeli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy bądź meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest nie lada wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że na ogół na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie cztery razy w roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się opróżnianiem strychów oraz piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich właściwą utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Kontakt z nami:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]