Transport, logistyka, spedycja Usługi

Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

parking długoterminowy balice

Wyjeżdżasz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się z niego skorzystać?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub przez telefon – szybko i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]