Usługi

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Zleć catering kanapkowy.

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotem, o ile mamy pod dostatkiem wolnego czasu na zamawianie niezbędnych produktów, a także następnie samodzielne preparacja z nich wyśmienitych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie znaczy to też, że trzeba odpuścić zamiar uczczenia ważnego jubileuszu. W takim przypadku rekomendujemy skorzystać z usług tzw.cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – wygodne porcje na “jeden gryz”

Catering kanapkowy, znany też jako finger food catering, to oferta kierowana głównie do firm, ale zamawiają ją regularnie także osoby prywatne i różnorodne stowarzyszenia szykujące wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet potraw typu finger food, czyli drobnych przekąsek, które można zjeść na stojąco i bez konieczności użycia widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to na ogół roladki, sandwicze albo tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten rodzaj cateringu doskonale zdaje egzamin na imprezach, podczas których zależy nam na bliskim kontakcie osób. Pozwala on na prowadzenie swobodnych rozmów, a przy tym nie redukuje kontaktu tylko do osób usadzonych przy jednym stoliku.

Catering finger food – doskonała opcja dla imprez urządzanych w niedużych aulach

Zamówienie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznemu podmiotowi ma mnóstwo plusów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości uroczystości. Gorące i zimne napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w małych pomieszczeniach, w których wykorzystanie właściwej liczby stolików byłoby problematyczne. Taki catering od razu sprawia także, iż uroczystość ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Warto podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest z reguły tańsze niż wytworne obiady, a zarazem zapewnia więcej możliwości dobrania ich do tendencji żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz bywało główną komplikacją przy urządzaniu imprez w siedzibach firm.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]