Transport, logistyka, spedycja Usługi

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

parking Balice, Kraków Balice parking

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]