Usługi

Wymiana baterii, szybki i przycisków – co naprawi serwis iPhone w Warszawie

Dowiedz się, komu zlecić wymianę baterii iPhone w Warszawie.

Telefony, laptopy i tablety stały się nierozerwalnym elementem naszego życia zawodowego, jak i osobistego, stąd nabywając te akcesoria zwykle staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od wielu lat produkty firmy Apple, które pomimo dość znacznej ceny w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych marek, z każdym rokiem zdobywają sobie setki tysięcy nowych klientów. Niemniej jednak nawet sprzęt najwyższej klasy może stracić swoje właściwości bądź zostać uszkodzony w rezultacie nieostrożnego używania. Co nie świadczy o tym, że bezzwłocznie powinno się wymienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – eksperci od wymiany szybki i zalanych telefonów

Ci, którzy posiadali produkty Apple przekonali się, że sprzęt ten pracują płynnie przez wiele lat, jednakże nawet one nie są odporne na zniszczenia, które powstają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa codziennie przyjmuje prośby o wymianę szybki przedniej i tylnej, stłuczonych na skutek upadku telefonu z dużej wysokości, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, a także wymianę innych delikatnych części jak niedziałający mikrofon lub uszkodzony układ U2. Specjaliści serwisu będą wsparciem także w przypadku potrzeby odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zamoczenia.

Kiedy wygaśnie gwarancja wybierz Serwis iPhone Warszawa

Póki telefon ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, dlatego że likwidacja nawet niewielkich usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, przeważnie w sporych miastach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie przeprowadzić naprawę smartfonów tej firmy zarówno nowszej, jak i starszej generacji, wytworzonych na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a zatem nie masz możliwości przynieść go do punktu samemu, szukaj ekspertów, którzy podejmą się serwisu urządzeń Apple dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Kontakt z nami:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555