Usługi

Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Catering weselny - dalsze informacje o tej usłudze poznasz w tym miejscu.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, komunie bądź chrzciny, od dawna nie są już organizowane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, na które sprasza się nieraz nawet i stu gości. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później naszykować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć ogromny popyt na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Organizacja wesela to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, dobór ozdób sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność zamówienia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy stole. Główny posiłek na imprezie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie ozdobione, dania będą apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Jadłospis wesela ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, nie tylko w kwestii aktywności dla zaproszonych, ale również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowaną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient może więc samemu skompilować menu z proponowanych potraw. Należy jednak zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów dań.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]