Usługi Witryny internetowe

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą utrzymania WordPress? Nie zwlekaj! Wejdź na https://bit.ly/31HFagl.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Z uwagi na to, że bez problemu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest całkiem szybki, korzysta się z niego obecnie do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Aczkolwiek ten CMS bywa przyczyną problematycznych sytuacji, w związku z tym ważną i konieczną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ regularnej instalacji nowych edycji CMS

Posiadanie strony internetowej na aktualnej wersji WordPressa jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą regularną instalację najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie czy ataki cyberprzestępców. Co więcej, mimo że WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi kłopotami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Stąd też ważne jest, by działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, warto powierzyć opiekę nad stroną internetową rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną www?

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest również blogerom i freelancerom posiadającym własne strony internetowe. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a i usuwanie skutków zawirusowania. W pakietach rozszerzonych oferowane są także przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]