Usługi Witryny internetowe

Zalety sklepów WooCommerce

Uzupełnij swoją wiedzę o sklepie WooCommerce.

Masz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i prosta personalizacja

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, iż szybko opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z stosując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na pozyskanie wyższych pozycji w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom przekazanie opłaty za zamówienie np. przez PayU.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz zespolenia z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, wykorzystanie jedynie koniecznych, wypróbowanych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować różne porady i omówienia oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]